niedziela, 15 grudnia 2013

Płyn micelarny- L'OREAL

Hej!

Zachęcona pozytywnymi opiniami na temat oczyszczającego płynu micelarnego Ideal sof z L'oreal'a, postanowiłam sama go zakupić.
Miał mi służyć głównie do zmywania makijażu oka, demakijaż twarz mam już opracowany. 

Co mówi producent? Sporo obietnic jak na jeden kosmetyk, ale to normalne. Z mojego punktu wcale tak dobry ten kosmetyk nie jest.
Tak jak wspomniałam wyżej ,miał  on spełniać rolę płynu do zmywania makijażu oczu. Według opisu "doskonale usuwa wszelkie ślady makijażu.." i coś tam "nie wymaga pocierania"
No chyba jednak nie. 

Demakijażu oczu staram się poświęcić więcej czasu, nie pocieram, trzymam wacik tak długo, aż płyn rozpuści maskarę. No to sobie tak trzymam i trzymam, po kilku minutach dostrzegam ślady maskary na waciku, ale większość nadal znajduje się na moich rzęsach. Co ciekawe nie używam maskary wodoodpornej i nie tyczy się to tylko jednego rodzaju tuszu. 
Starałam się być cierpliwa, ale powiedzmy sobie szczerze zmywanie tuszu z rzęs nie może trwać wieczność.
Myślę, że płyn pod tym względem się nie nadaje. 

Nie oceniam płynu pod kątem zmywania makijażu twarzy, ponieważ jak już stosuję go na twarz to w celu przetarcia pierwszej warstwy makijażu, a potem kompleksowo ją oczyszczam. 
Co prawda płyn nie podrażnia okolic oczu, jest delikatny, ma ledwo wyczuwalny zapach (choć jest napisane, że jest bezzapachowy, może sobie wmawiam). Poza tym skład wydaje mi się być całkiem przyjazny.

U mnie się nie sprawdził, podziękuję temu Panu. Korci mnie bioderma, ale ta cena. 

pozdrawiam
ewa
2 komentarze:

  1. Teraz do demakijazu jest GLOV! Sprawdzcie na www.glov.co ! :) Najprostszy i najabrdziej naturalny sposob na demakijaz nawet najwrazliwszej skory! Bez wacikow, bez chemii pozostawia skore nieskazitelnie czysta! :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Do jutra mozna wygrac GLOV na https://www.facebook.com/glovhydrodemaquillage :)

    OdpowiedzUsuń